Certyfikaty

Certyfikaty

Certyfikowana jakość

Nasza pozycja na rynku zobowiązuje nas do dbania o satysfakcję i zadowolenie Klientów. Z myślą o nich wciąż ulepszamy jakość naszych wyrobów tak, aby odpowiadały światowym standardom i były dopasowane do ciągle zmieniających się potrzeb.

Z radością informujemy Państwa, że nasza firma pomyślnie przeszła recertyfikację oraz rozszerzyła certyfikat ISO 9001:2015 w obszarze konfekcjonowania, etykietowania i pakowania! Obecnie działalność całej naszej firmy spełnia wymogi ustanowione przez normę ISO 9001:2015 a nasze produkty wszelkie międzynarodowe standardy jakości i bezpieczeństwa.
To dla naszych klientów Zarząd WIKO Sp. z o.o. ustanowił i zatwierdził "Politykę jakości" i wprowadził System Zarządzania Jakością.

System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2015 stosowany w WIKO Sp. z o.o. jest ciągle rozwijany poprzez nieustanne doskonalenie jego skuteczności. Wszyscy nasi pracownicy są specjalistami w swojej dziedzinie, zobowiązanymi do działania spełniającego wymagania Klienta oraz wykonywania wyrobów i zapewnienia usług o stałym, wysokim standardzie. Proces produkcyjny kontrolowany jest na każdym etapie realizacji, dzięki czemu macie Państwo pewność, że otrzymany produkt jest gwarantowanej jakości.
Nasz cel to produkty najwyższej jakości. Realizujemy go m.in. poprzez:

  • zaangażowanie zespołu pracowników w doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością,
  • określanie celów dotyczących jakości na każdym stanowisku pracy i ich realizowanie,
  • podnoszenie kwalifikacji personelu,
  • monitorowanie procesu produkcyjnego na każdym etapie jego realizacji.

Jako najważniejsze kryterium potwierdzenia jakości uznajemy zadowolenie naszych klientów.
Wymagania i oczekiwania klientów wyznaczają kierunek naszego działania, a każdy wykonany wyrób powinien zadowalać obecnego klienta i stanowić rekomendację dla przyszłego odbiorcy.

Certifykat ISO 9001 WIKO
Certifykat ISO 14001 WIKO
Certifykat ISO 9001 GLUETEC