Zmiana akcjonariuszy w Grupie Kapitałowej GLUETEC

GLUETEC GROUP

Dr Marco Holst staje się jedynym udziałowcem, a rodzina Kopp przechodzi do Rady Nadzorczej

"Zaplanowaliśmy długoterminową sukcesję grupy przedsiebiorstw , aby zapewnić naszym klientom, dostawcom i partnerom biznesowym ciągłość i bezpieczeństwo", oznajmiają Christine i Wilhelm Kopp. Przed ponad trzema laty dr Holst i rodzina Koppów postanowili zorganizować dziedziczenie firmy GLUETEC. Po półtora roku pracy w zarządzie dr Holst zdążył zaznajomić się z pracą grupy, a rodzina Koppów ustępuje. Wilhelm Kopp i jego córka Christine Kopp pozostają w spółce jako członkowie nowo utworzonej Rady Nadzorczej i będą nadal udzielać wsparcia operacyjnego GRUPIE GLUETEC. " W osobie dr Marco Holst znaleźliśmy odpowiedniego partnera, tak że mój ojciec i ja możemy z czystym sumieniem ustąpić i jako zespół zarządzający nadal jesteśmy zabezpieczeni jeśli chodzi o zapewnienie pomyślnej przyszłości", mówi Christine Kopp.

GLUETEC postrzega siebie jako partnera FULL-SERVICE z bogatym doświadczeniem w zakresie klejenia. Uszczuplone elastyczne struktury przedsiębiorstwa ukierunkowane międzynarodowo powinny nadal napędzać silny kurs wzrostowy firmy GLUETEC poprzez zwiększone przenikanie się aktualnych obszarów biznesowych jak również poprzez otwarcie nowych obszarów zastosowań
Główna działalność GLUETECS w branży chemicznej B2B zostanie wzmocniona, a obszar rozwiązań w zakresie klejów do specjalnych zastosowań przemysłowych będzie w dalszym ciągu promowany. Oprócz sprawdzonych modeli biznesowych, firma GLUETEC specjalizuje się w opracowywaniu, produkcji i sprzedaży toksykologicznie nieszkodliwych chemikaliów poliuretanowych. Celem innowacyjnej technologii 2K-PUR było stworzenie przyjaznych dla użytkownika klejów PUR o unikalnych właściwościach mogących służyć klientom do ich indywidualnych zapotrzebowań w najrozmaitszych branżach.
W ten sposób GRUPA GLUETEC będzie nadal podążać obraną przez siebie drogą i jako wartość dodana będzie przywiązywać szczególną wagę do dostosowywania się do indywidualnych rozwiązań klientów.

GLUETEC GROUP Management