WIKO na Targach InnoTrans w Berlinie

WIKO na Targach InnoTrans w Berlinie

Z grupą 2.761 wystawców i liczbą ponad 130 tysięcy odwiedzających targi, InnoTrans jest wiodącą międzynarodową imprezą wystawienniczą w branży transportu kolejowego.

Pod hasłem "maksimum bezpieczeństwa WELDYX - kleje o wysokiej wydajności i certyfikowanej jakości" witają Państwa firmy GLUETEC z Niemiec i WIKO z Polski jako wystawcy w hali 8.1 / Stoisko 116 - wraz z naszymi partnerami z Cech: firmami SPT, s.r.o. oraz GSI SLV SVV Praha s.r.o..

Produkty serii WELDYX PROFESSIONAL będziecie mogli Państwo zobaczyć na żywo podczas Berlińskich Targów InnoTrans w dniach 20 - 23 września 2016, codziennie od 9:00 do 18:00.

WELDYX PROFESSIONAL 15 został opracowany we współpracy z klientami, odpowiadając na wymagania branży transportu kolejowego. Produkt został pozytywnie przetestowany zgodnie z normą DIN EN 45545-2 / R1 spełniając normę palności HAZARD LEVEL HL 3.
Panowie: Wilhelm Kopp (Prezes Zarządu), Volker Gürth (Inżynier Techniki Klejenia) i Paweł Radziejewski (Dyrektor Handlowy WIKO Polska) będą dostępni dla Państwa podczas trwania targów, odpowiadając na Państwa pytania dotyczące produktów marek WELDYX i WIKO.

Wiecej informacji na temat zbliżającej się imprezy i możliwy zakup biletów, znajdziecie Państwo na stronie: http://www.innotrans.de/en/AtAGlance/

Czekamy na Ciebie na Targach InnoTrans!

Zespół WIKO

WIKO na Targach InnoTrans w Berlinie