WIKO Klebetechnik na specjalistycznych targach ExpoBONDING poświęconych technologii klejenia

WIKO_Expobonding_2018

WIKO Klebetechnik na specjalistycznych targach ExpoBONDING poświęconych technologii klejenia

W dniach 21. i 22. listopada 2018 w centrum targowo- konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu/ Polska odbędą się po raz drugi targi specjalistyczne ExpoBONDING poświęcone technologii klejenia w przemyśle. Zwiedzanie targów może przynieść korzyści przedstawicielom praktycznie wszystkich branż przemysłu, takich jak: przemysł samochodowy, przetwórstwo tworzyw sztucznych, konstrukcje stalowe, kolej żelazna, przemysł budowlany, budowa maszyn, instalacje elektryczne, budowa mebli, opakowania, przeróbka skór i produkcja szkła. Znani producenci i handlowcy zajmujący się klejami przemysłowymi, środkami czyszczącymi do powierzchni płaskich, chemią przemysłową, materiałami uszczelniającymi i żywicami, pistoletami, narzędziami specjalistycznymi, robotami i automatycznymi liniami do klejenia, techniką wyposażania, narzędziami do pracy, bezpieczeństwem i higieną pracy, będą wystawiać w przeciągu dwóch dni swoje aktualne produkty.

W ramach tego, na stoisku numer 7, firma WIKO zaprezentuje swoje najnowsze innowacje ze świata klejenia i uszczelniania, a na ExpoBONDING przedstawi ją szeroka paleta produktów: Weldyx Master oraz profesjonalne wysokowydajne kleje strukturalne, WIKO Super Glue, kleje CA, zabezpieczacze śrub, uszczelniacze powierzchni płaskich, MS- polimery i wiele innych.

Nasi specjaliści wspierać będą Państwa we wszystkich obszarach dotyczących wyboru produktów i adekwatnego do danego kleju projektowania. Zespół WIKO udzieli Państwu rad odnośnie wyboru kleju, który byłby właściwy do stosowania w Państwa specjalnym przypadku.

Państwa wizyta na naszym stoisku sprawi nam ogromną radość!

exposilesia
exposilesia
WELDYX_MASTER_BLACK_structural_adhesive