Szlachetne połączenie w kolorze głębokiej czerni z użyciem nowych klejów cyjanoakrylowych WIKO BLACKLINE

WIKO BLACKLINE CA

Firma WIKO Klebetechnik Sp. z o.o. jako specjalista w dziedzinie klejów i materiałów uszczelniających wprowadza na rynek dwa nowe rodzaje klejów cyjanoakrylowych: WIKO SUPER GLUE 500 BLACK & WIKO SUPER GLUE 2000 BLACK.

Wysokolepki WIKO SUPER GLUE 2000 BLACK klei nie tylko tworzywa sztuczne, gumę i metal, ale także materiały porowate i chłonne jak drewno, korek, skórę lub ceramikę. Oferowany w kolorze głębokiej czerni klej nadaje się do szybkiej, czystej aplikacji, która charakteryzuje się możliwością wypełniania szczelin oraz wyrównania zaraz po nałożeniu kleju.

Opracowano również wysokowydajny klej w głębokiej czerni o średniej lepkości, który dzięki swojej wysokiej wytrzymałości początkowej oraz odporności na ścinanie przy rozciąganiu ( > 15 N/ mm2) stwarza możliwości indywidualnego zastosowania i nadaje się idealnie do gumy, tworzyw sztucznych oraz metali. WIKO SUPER GLUE 500 BLACK jest niezwykle odporny na wilgotność i nie przesiąka przez papier czy tekturę. Ponadto jest bardzo elastyczny, odporny obciążenia udarowe oraz wibracje.

Dzięki głębokiej czerni obydwa kleje nadają się szczególnie dobrze do łączenia czarnych elementów konstrukcyjnych, np. w modelarstwie, do wyposażania wnętrz pojazdów czy do wszelkiego rodzaju napraw przedmiotów z tworzywa sztucznego. Nieprzepuszczająca światła butelka zapobiega wpływowi promieni UV i zapewnia w ten sposób utrzymanie tego samego poziomu lepkości oraz siły klejenia. Dzięki miękkiej butelce z LDPE klej jest bardzo wygodny w użyciu, a jego dozowanie za pomocą specjalnej końcówki nie sprawia żadnych problemów.

WIKO BLACKLINE CA