Odkryjcie nowe, przyjazne dla użytkownika produkty GLUETEC GREEN LINE

Odkryjcie nowe, przyjazne dla użytkownika produkty GLUETEC GREEN LINE

NOWOŚĆ: GLUETEC GREEN LINE- nowa, przyjazna dla użytkownika linia produkcyjna

Jako innowacyjnemu i myślącemu perspektywicznie oferentowi środków klejących, firmie naszej leżą na sercu sprawy ochrony własnych użytkowników jak również dbałości o środowisko naturalne. Nasze zarządzanie ochroną środowiska posiada certyfikat zgodnie z DIN ISO 14001; zawarte są w nim systematyczne oszczędzanie wody, odpadów, energii i wkładu materiałowego jak również redukcje CO2.
W ramach optymalizacji i rozszerzania naszego asortymentu próbujemy zatem uzupełniać możliwie wiele produktów bardziej długotrwałymi alternatywami rozwiązaniami, czy też je nimi zastępować. Produkty te nie tylko chronią środowisko i zdrowie użytkowników, ale również obniżają w znacznym stopniu koszty działań mających na celu zachowania bezpieczeństwa i higieny pracy oraz usuwania odpadów.
Stąd też w serii GLUETEC GREEN LINE zebrano produkty, które są szczególnie przyjazne dla ich użytkowników i dla ochrony środowiska. Zielony piktogram w prosty sposób pomoże Państwu w rozpoznaniu naszych długotrwałych produktów.

W porównaniu do tradycyjnych materiałów klejących produkty te wyróżniają się następującymi cechami:
• Bardzo dobre osiągi pomimo najmniejszej z możliwych zawartości materiałów szkodliwych
• Wiele produktów zupełnie wolnych od oznakowań (bez konieczności oznakowania o występowaniu materiałów niebezpiecznych zgodnie z rozporządzeniem EG-CLP
• Produkty szczególnie przyjazne dla użytkownika, nie podrażniające
• Większa ochrona zdrowia na skutek ograniczenia potencjalnych zagrożeń
• Produkty przyjazne dla środowiska i długotrwałe

Produkty anaerobowe cechują się dodatkowo ulepszoną stabilnością magazynowania i zwiększoną odpornością na temperatury. Kleje sekundowe serii GREEN LINE sa do tego bezzapachowe. Wszystkie MS polimery WIKO przekonują swoją stabilnością promieniowania UV, są neutralne zapachowo, bezrozpuszczalnikowe, nie zawierają izocyjanatów i sylikonu.
Produkty GLUETEC GREEN LINE nie tylko stanowią rzeczywistą, niczym nie ustępującą tradycyjnym produktom alternatywę, a nawet wyróżniają się dzięki swoim ulepszonym właściwościom. Naturalnie są dopasowane do Państwa wymagań w przemyśle, handlu i rzemiośle.

Odkryjcie nowe, przyjazne dla użytkownika produkty GLUETEC GREEN LINE
Anaerobe kennzeichnungsfrei
SSL Schraubensicherungslack User friendly