Nowość na rynku: BLOCK BOND ECO® klej do racic

BLOCK BOND ECO® klej do racic: nowy klej poliuretanowy ECO firmy GLUETEC

GLUETEC GROUP składa wniosek o patent na nieszkodliwy toksykologicznie preparat poliuretanowy

Obok sprawdzonych już na rynku modeli biznesowych, GLUETEC wyspecjalizował się w opracowywaniu, produkcji i sprzedaży toksykologicznie bezpiecznych chemikaliów poliuretanowych, które nie są jeszcze dostępne na rynku.
Dwuskładnikowy klej poliuretanowy BLOCK BOND ECO® opracowany został specjalnie do pielęgnacji racic bydła oraz do bezpiecznego i szybkiego przyklejania do racic bloczków drewnianych. Jego najważniejsze zalety to wysoka wytrzymałość oraz szybkość aplikacji. Formuła BLOCK BOND ECO®, na którą został zgłoszony patent, nie zawiera żadnych składników rakotwórczych. Całkowite wyeliminowanie etykiety ostrzegawczej H351 "Możliwość działania kancerogennego" stanowi przełom dla użytkowników oraz dla krów! Dzięki temu BLOCK BOND ECO® jest jednym z najbardziej przyjaznych dla użytkowników oraz dla krów dostępnych na rynku klejów do racic.

BLOCK BOND ECO® zapewnia mocne przyleganie drewnianego bloczka do racicy - dzięki czemu ma ona wystarczająco dużo czasu na całkowite zagojenie. Na szczególną uwagę zasługuje zwiększona wydajność podczas pielęgnacji racic, proste i szybkie stosowanie oraz optymalne wspieranie procesu gojenia się racic u krowy.
Więcej informacji:

Strona internetowa: https://hoofglue.eu/
Film video prezentujący zastosowanie produktu : https://youtu.be/xCSIKWjbjAE

Block Bond Eco Hoof Adhesive