NOWOCZESNY ZAKŁAD NA NAJNOWSZYM POZIOMIE TECHNIKI

WIKO Klebetechnik

WIKO Klebetechnik otwiera uroczyście nową siedzibę przedsiębiorstwa w Częstochowie w Polsce

10 czerwca 2016: Nowy budynek zakładowy firmy WIKO Klebetechnik został uroczyście otwarty po jedynie niewielu miesiącach budowy w polskiej Częstochowie. Cały zespół dziękuje serdecznie wszystkim klientom za duże zainteresowanie i udział w imprezie otwarcia. Wiele setek zadowolonych gości gratulowało Prezesowi Wilhelmowi Koppowi z okazji pomyślnego otwarcia wielce nowoczesnej siedziby, wśród nich także przedstawiciele lokalnej gospodarki i nowego terenu przemysłowego.

Liczni klienci i partnerzy mogli jako jedni z pierwszych podziwiać nowe urządzenia rozlewni jak też nowe powierzchnie produkcyjne i magazynowe o łącznej powierzchni 3.000 metrów kwadratowych. Z najwyższą wydajnością są napełniane (rozlewane) kleje dwuskładnikowe za pomocą w pełni automatycznej maszyny. Z tego wynika wielki przyrost prędkości dla zamówień, ponieważ ponad 1000 sztuk kartuszy o pojemności 50ml może zostać napełnionych tylko w ciągu jednej godziny. Duza zaleta tej maszyny jest takze zintegrowane zamkniecie prózniowe. Tak więc trwałość i stabilność magazynowania kartuszy zostaje znacząco wydłużona. Poza tym zostanie tam w bliskiej przyszłości uruchomiona wysoce nowoczesna instalacja do rozlewania napełniania klejów beztlenowych.

Jak bardzo życzenia klientów przy etykietowaniu nie byłyby indywidualne, to wszystkie etykiety są umieszczane w pełni automatycznie na kartuszach - dla jakościowo pełnowartościowej i optycznie nienagannej prezencji produktów.

Burmistrz Prezydent miasta Częstochowy, Krzysztof Matyjaszczyk, pogratulował najpierw osobiście i przekazał uroczyście numer domu dla nowego zakładu firmy WIKO. Prezes Wilhelm Kopp: "Możemy z dumą twierdzić, że nasza technika, pomieszczenia, hale magazynowe i nowe urządzenia do napełniania odpowiadają najwyższym standardom. Poprzez ten nowy zakład zwiększyliśmy nasze zdolności produkcyjne i możemy zaoferować naszym klientom jeszcze szybszy i bardziej elastyczny serwis."

Poprzez nowoczesny zakład siedziba w Polsce jest dalej rozbudowywana a rozlewnia GLUETEC Polska i WIKO Klebetechnik są połączone w jednej lokalizacji. W przyszłości będzie mogło być wysyłanych coraz więcej zamówień bezpośrednio z Polski. Otwarcie było pełnym sukcesem i jest tylko przykładem na stałą inwestycję i ciągły wzrost Grupy GLUETEC, która w całej Europie jest znana jako jeden z wiodących dostawców najwyższej jakości chemiczno-technicznych klejów i materiałów uszczelniających oraz usług.

WIKO Klebetechnik
WIKO Klebetechnik
WIKO Klebetechnik
WIKO Klebetechnik